O nás

Sortiment
Sortiment: Batika
Sortiment: Malba
Sortiment: Šperky
Sortiment: Přívěsky a knoflíky

Ceník

Naše akce

Kontakt

Kde nás najdete?

  01. 01. 2017 - 30. 12. 2017Veveří - vám k dispozici :-). Tak neváhejte nás kontaktovat.

Aktuálně pro Vás

Zobrazeno posledních pár aktualit, [ zobrazit všechny ] ?

15. 11. 2015 - podzim 2015
 
Nově si naše nejnovější kousky můžete prohlédnout na Facebooku . Fler se osvědčil a funguje dál. :-). Tak se podívejte např. na naši novou "podzimní" kolekci dlouhých sukní. Přesto, že nás naše dítka ještě letos na žádné vánoční trhy nepustí, můžete dál objednávat na e-mailu, telefonu nebo již zmíněném Fleru. Přejeme krásný podzim, v pohodě zvládnutý předvánoční shon a pěkné svátky všem.

23. 02. 2015 - 2015
 
I v tomto roce najdete naše výrobky v eshopu na Fleru . A snad se potkáme i na nějakých akcích.

19. 03. 2014 - Zdravíme Vás na začátku sezóny 2014
 
Chtěli bychom vás upozornit na možnost nákupu našeho zboží v eshopu na Fleru .Samozřejmě i nadále můžete zboží objednávat prostřednictvím emailu a telefonu, kdy nám sdělíte motiv (číslo obrázku), typ a barvu zvoleného trika. Nemusí být shodné s vyobrazením.Přejeme krásné jarní dny.

08. 05. 2013 - 2013
 
Tento rok jsme pro Vás připravili novinku. Rozšířili jsme sortiment o malovaná dětská body. Spolupracujeme s českou firmou, která se již dlouhá léta zabývá výrobou kojeneckého textilu. Jedná se o ryze český výrobek, nejenže jsou ušita v ČR, ale i bavlna je vyráběna zde. Splňují veškeré hygienické atesty a zdravotní nezávadnost je samozřemostí. Jedná se o body s krátkým i dlouhým rukávem, ve velikostech 56,62,68,74,80,86,92. Myslíme si, že tímto dárkem potěšíte nejen dětičky(díky malovanému veselému obrázku), ale i náročné maminky (kvalitou materiálu i zpracování).

Letošní rok se pokusíme opět více objevovat na jarmarcích a trzích.Nějaké už máme v plánu. Postupně budeme seznam akcí doplňovat. Doufáme, že nás přijdete podpořit.

09. 12. 2012 - Přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.
 
Pokud ještě nemáte dárek pro své blízké a něco by se Vám líbilo na našem webu , tak směle pište a volejte. Děkujeme za vaši přízeň v roce loňském a těšíme se, že ji zachováte i pro rok příští. My se vynasnažíme, aby jste opět měli z čeho vybírat. Honza a Martina